Co se stane, když si špatně vyberete podprsenku a jak poznat, že vám ta vaše sedí?

Pro ženy jsou podprsenky důležitým prvkem a v šatníku jim nesmí chybět. Každá žena nosí podprsenku denně, a proto by měla vždy správně sedět. 

Co se stane, když si špatně vyberete podprsenku a jak poznat, že vám ta vaše sedí? 

Říká se, že vybrat si správnou podprsenku je vlastně umění a většina žen nosí nevhodnou podprsenku. Když si ale uvědomíme, že podprsenku nosíme denně, není to úplně dobře. Tělo na to reaguje a ženy, které nosí nevhodnou podprsenku, mohou mít celou řadu problémů. Jak se tedy chybám při výběru vyhnout a jak můžete bezpečně poznat, že máte vhodně zvolenou podprsenku? Zapamatujte si několik triků a chybu už určitě neuděláte. 

barevné podprsenky

Jak si poradit s výběrem podprsenky? 

Na internetu můžete najít mnoho typů, můžete se zkusit přeměřit a pak si vybrat velikost dle tabulek, ale úplně nejlepší je, podprsenku si vyzkoušet. Ve specializovaných prodejnách se spodním prádlem pro ženy navíc můžete o pomoc požádat i prodavačku. Ta by vám měla být schopná poradit a podprsenku, která vám padne, společně můžete vybrat. Důležité ale je hlavně poznat, zda vůbec nosíte podprsenku správné velikosti a to můžete vyzkoušet i samy. 

Je jasné, že podprsenka nesmí tlačit a nesmí být ani příliš velká. Neměla by se tedy zařezávat, neměla by způsobovat otlaky a co je hlavní, prsa by měla držet pevně na svém místě a neměla by vypadávat a podobně. Pokud si během dne hned několikrát musíte podprsenku upravovat, není to dobře a je to znamení, že je něco skutečně špatně. 

podprsenka v obchodě

Co způsobí nevhodně zvolená podprsenka? 

Nevhodně zvolená podprsenka, zejména ta, která je menší, než by měla správně být, dokáže napáchat pěknou neplechu. Ženy pak z takto špatně vybrané podprsenky, kterou na sobě mají celý den, mohou bolet záda, může se jim špatně dýchat a podprsenka navíc způsobí i špatné držení těla. Nehledě na to, prsa mohou trpět až natolik, že se objevují nejrůznější záněty a další zdravotní problémy. I z těchto důvodů je tedy nutné, vybírat podprsenku pečlivě. 

Jakmile budete mít vhodnou podprsenku, okamžitě to poznáte během jejího nošení.