Moje autoškola

Vždycky jsem si přála mít automobil. Jenomže jak všichni víme, tak dnešní situaci to není tak úplně jednoduchá, jak by si mnoho lidí přálo. Dneska musí mít člověk samozřejmě a logicky řidičský průkaz. Jenomže já jsem to zkoušela už čtyřikrát a nikdy se mi to nepodařilo. A pro mě to opravdu hodně složité, protože vůbec nedokážu pochopit, jak kdo má přednost na silnici, protože jsem z toho velice vždycky nervózní, takže nikdy neudělám jízdy. Sice testy a taky technickou jsem dala vždycky úplně napoprvé, ale bohužel ne jízdy. A tak jsem si řekla, že se to prvně pořádně naučím než půjdu po páté dělat řidičský průkaz.

Konečně jsem udělala jízdy.

Potom, jsem si raději koupila nějakou knihu, kde je více informací a taky to, abych všechno lépe pochopila. A logicky víme, že taky každý chce mít opravdu perfektní auto, obzvlášť když je to úplně první auto. Jenomže mě všichni doma říkali, abych si pořídila některé úplně obyčejné auto, kdybych náhodou třeba bohužel, nedej bože, bourala. Já se snažím jezdit opravdu pečlivě, ale dala jsem raději na ně, když vím, že jsem neudělala jídly napoprvé, nakonec to dopadlo tak, že jsem jízdy udělala až na po šesté. Tolik peněz jsem do toho dala, že se mi z toho chtělo brečet. Jenomže mít auto byl vždycky můj sen.

Líbí se mi luxusní auta.

A navíc bydlím na vesnici, takže opravdu perfektní a taky velice praktické, že si mohu do města opravdu zajet, když chci a když potřebuji. To, protože nejbližší obchod od mého domu je patnáct kilometrů. Mnoho lidí chce mít auto řidičský průkaz, ale taky se samozřejmě musí učit na různé zkoušky v autoškole. Takže pokud i vy toužíte po autu a řidičském oprávnění, tak se nebojte se někomu svěřit, že něco vůbec nechápete a chtěli byste pomoc. Není opravdu žádná ostuda, když budete potřebovat pomoc od někoho jiného. Nebo jsou tady samozřejmě taky odborné knihy.