Několik jednoduchých kroků, jak získat hypotéku

Spolehněte se na nebankovní hypotéku bez registru a žádným záznamem v registru už se nebudete muset trápit. Klidně zapomeňte na všechny banky a jiné finanční instituce, které vaši žádost o půjčku zamítly, protože v nebankovní společnosti se vám to nestane.

finance

To neznamená, že by váš záznam v registru nikoho nezajímal, to není pravda. I v nebankovní společnosti si váš registr prověří, ale vaše záznamy budou ochotní tolerovat. Tedy alespoň v případě, že nezjistí, že byste měli trvalé problémy s penězi a se splácením dluhů, protože to už by i v nebankovní společnosti mohl být problém. Nikdo totiž nechce svým klientům jejich situaci ještě více zhoršit, naopak nebankovní hypotéky jsou zde od toho, aby vám ve vaší životní situaci pomohly.

Co tedy budete muset udělat proto, abyste na nebankovní hypotéku bez registru dosáhli?

Prvním krokem by mělo být, že si zvolíte tu pravou nebankovní společnost, která vám vyjde vstříc. Na českém finančním trhu jich působí hned několik, ale ne každá nebankovní společnost má pro vás výhodné podmínky a bezpečné smlouvy. To byste si měli vždy včas prověřit a také si důkladně pročtěte všechny informace, které na webových stránkách vybrané nebankovní společnosti naleznete.
Pokud budete se vším spokojeni a konkrétní podmínky půjčky vám budou vyhovovat, vyplňte jednoduchý online formulář a požádejte tak nebankovní společnost o půjčku. Uvidíte, že vás brzy kontaktuje.

kurz

Nezbytnou podmínkou k získání půjčky je nemovitost, kterou se za peníze zaručíte. Hodnota nemovitosti musí odpovídat částce, jakou si chcete půjčit – konkrétně můžete získat až sedmdesát procent odhadní ceny zvolené nemovitosti. A může to být cokoli od pozemku přes garáž až po výrobní areál, cokoli, co má svou hodnotu.

A nakonec už jen podepíšete smlouvu. Můžete se těšit na potřebné peníze, které získáte hned, a které budete následně až třicet let splácet.