Od začátku

Nový byt je jako jedna nepopsaná kniha. Na jednu stranu je před vámi řada rozhodování které nejsou vždy jednoduchá, ale na tu druhou vás také čeká opravdu krásné plánování a malování si budoucnosti která je tu před vámi a to doslova na dosah. Chopte se tedy této šance tak, jak se patří a náležitě si tento čas užívejte. Je důležité nic neuspěchat a každičký kout ve vašem novém příbytků promyslet do nejmenších detailů. Jen tak docílíte toho, že budete naprosto spokojeni se svým výtvorem.dřevěné lišty
Je tedy dobré začít hezky od podlahy. Ta je totiž velmi důležitá. Podlahy Praha vám nabízejí opravdu velkou škálu možností, jaké krytiny pro svůj nový byt zvolit. A že jejich není vůbec málo:

  • Koberce. Taková ta klasika, kterou měl ve svém pokoji doma asi každý jako malé dítě. Nevýhodou ovšem je to, že se koberce musí pravidelně udržovat a to především luxovat. Veškerá špína je na nich velmi dobře viditelná, což je další bod, který jim tak trochu bere vítr z plachet. Na druhou stranu musíte zvážit to, že jestli je váš byt dostatečně teplý na to, abyste si mohli dovolit mít byt bez koberců.
  • Lino. Velmi oblíbená varianta podlahových krytin, neboť není příliš drahá a je velice snadno udržovatelná. Hravě si vystačíte jen s nějakým smetákem nebo vysavačem a budete mí pořád dokonale čistou domácnost.
  • Parkety. Tady už jsme cenou někde trochu jinde. Ovšem je důležité říci, že parkety jsou velmi hezké na pohled a vypadají opravdu honosně. Jejich nevýhodou je však to, že se poměrně brzy opotřebují a je potřeba je pravidelně lakovat a natírat ochrannými přípravky proti nejrůznějším škůdcům.

podlaha s kaktusy

  • PVC krytiny. Taková ta lepší alternativa lina. Vypadá to velice vkusně a jejich údržba je taktéž velice jednoduchá, což znamená, že budete mít více času na sebe a na své koníčky. Je totiž velmi důležité vždy nezapomínat na sebe, protože člověk musí být nejprve spokojený sám se sebou.