Proč jsou muži nevěrní

Nevěra je ve 21. století snad úplně všude! Je dokonce možné, že se za pár let bude jednat o úplně normální věc, která prostě ke vztahu patří! Milé ženy už Vás ale někdy napadlo, proč mají muži sklony podvádět? Jak víme, ani ženy nejsou žádné světice, je ale vědecky dokázáno, že muži podvádí dvé partnery mnohem častěji než ženy? Další studie prokazuje, že 54 % všech podvádějících je navíc ve svém vztahu spokojeno. Tak proč tomu to tak je? Tady je pár důvodů:

tetované prsty

·         Milenka jej tak moc nezná. Čím déle jsme ve vztahu, tím více toho o svém partnerovi víme. Známe jeho chyby a nedostatky ale i přes to jej milujeme. To může být také důvodem, proč se muž rozhodne k nevěře. Milenka jej totiž tak dobře nezná, neví o jeho nedostatcích a problémech a muž ji o sobě může prozradit pouze tolik, kolik chce.

·         Nudí se. Další problém nastává, když muž neví tzv. co s roupy. Začne jej unavovat zažitý stereotyp, který se často ve společném životě i v posteli projeví. Svou milenku tedy berou jako jakési zpestření.

·         Využije příležitosti. V práci se objeví nová asistentka, která po něm neustále pokukuje a vzhlíží k němu. Neustále se před ním předvádí a snaží se jej svést. Muž je rád, že je obdivován, což potěší jeho ego, a příležitosti jednoduše využije.
výpočet lásky

·         Pomsta. Muž se doma pohádá s manželkou a aby se ji pomstil nenapadne jej nic lepšího než ženě zahnout. Nebo jej jednoduše podvede partnerka a aby byly strany vyrovnané udělá to samé.

·         Neovládne se. Jiná žena se před ním neustále předvádí a svádí jej a jeho mozek prostě zastíní pud, který je v tu chvíli silnější.

·         Krize středního věku. Muž si začne všímat toho, že mu utíkají léta a stárne. Ujíždí mu vlak a on toho za svůj život tak málo stihl. Aby se cítil lépe a dokázal si, že na to stále ještě má, vyhledá často mnohem mladší milenku.

·         Považuje to za normální. Existují i muži, kteří nevěru považují za úplně normální věc. Jejich argumentem je, že to přece dělají všichni, tak proč ne i on? Taky ale může jít o muže, který už v minulosti nevěrný byl a nedokáže se tohoto zlozvyku zbavit.