Bydlete v pasivním domě

Vlastní dům už nemusí být jen utopie. Přemýšlíte nad stavbou domu, ale zatím jste se neodhodlali? Nemusíte řešit, jestli zvládnete celou výstavbu sami. Můžete se obrátit na nás. Provádíme stavbu dřevostaveb a zděných domů, přičemž obě varianty jsou nízkoenergetické díky tepelnému čerpadlu a solárním panelům. Právě tyto technologie musí mít už teď každý nově postavený dům. Nízkoenergetický dům na klíč vám postavíme v řádu několika měsíců.

nový dům

Hledáte rychlé řešení?

Jsou klienti, kteří potřebují bydlet opravdu rychle, například když jim vyprší smlouva v nájemním bydlení. Do skončení nájmu můžete držet v ruce klíče od svého domu. Musíte se ale rozhodnout včas, aby se stihly vyřídit nejen úřední záležitosti jako je stavební povolení, ale aby se stihla kompletní výstavba. My dodáváme domy samozřejmě hotové, ale chybí jim kuchyňská linka. Pokud tedy nechcete být odkázáni na restaurace, je dobré si linku zařídit co nejdříve od dokončení omítek. Pak se můžete přestěhovat a rovnou si i začít vařit.

bílý dům

Máte pozemek? Pak jste ti šťastnější. Mnoho klientů hledá pozemek opravdu dlouho. Byla by škoda jej nevyužít, protože ceny za stavbu domu nejspíš už na původní ceny neklesnou. Pokud budete dál čekat, možná si tím ztížíte cestu za novým domovem. My jsme stabilní a solidní firma, která staví bungalovy na klíč. Od prvního kopnutí do země po položení poslední tašky na střechu pracujeme maximálně rychle, abychom stihli smluvený termín. Nejsme jako jiné firmy, které své sliby https://www.denik.cz/z_domova/sliby-ods-nizke-dane-a-konec-populistum-20170422.html neplní. Prohlédněte si recenze na našem webu, kde se dozvíte, kterým slavným osobnostem jsme stavěli dům právě my. Kromě toho na webu najdete i všechny naše projekty, ze kterých si můžete vybrat svůj dům. Žádný se vám nelíbí? Není problém pro vás připravit individuální projekt, který vám bude vyhovovat. U této varianty je třeba počítat s tím, že se celá realizace může trochu protáhnout.