Dieta proteinová

Proteiny neboli bílkoviny jsou stavebním kamenem pro všechny tkáně, jsou základem struktur DNA a RNA, a to nese genetickou informaci. Tělo je potřebuje, aby probíhaly všechny reakce v organismu správně a opravdu je to hodně důležité. Dá se na tom založit i celá dieta nebo nějaký program, protože když nebudete jíst sacharidy a tuky ve velkém množství, tak tělo si musí vyrobit tu energii z tukových zásob, protože zásoby bílkovin neexistují, cukr se přemění v tuk díky procesům, které probíhají v játrech, a tohle všechno se uloží v nevzhledných tukových zásobách na místech, které se nelíbí ženám i mužům, zejména v oblasti zadečku, bříška, na pažích či stehnech.

váha

Tohle všechno dokážeme snadno odbourat, když přidáte i vy ruku k dílu a pomůžete nám, abychom to mohli všechno na vás aplikovat a pomoci vám, abyste i vy byli ti klienti, kterým jsme srdečně pomohli a začali žít konečně život, který dříve nemohli, protože obezita v tom bránila. Zadýchávali jste se na schodech, potili jste se, a to nepříjemně zapáchalo, měli jste sociální problémy, raději jste zůstávali doma a na bazéně jste nebyli už tak deset let, vaše nálada byla ponurá a byli jste celkově nepříjemní, jak v zaměstnání, tak i doma… pokud se poznáváte, tak s tím něco máte teď šanci udělat. Proteinová dieta je založená na vědeckých poznatcích, podpořené studiemi.

jablko

Průběh diety

Bojíte se, že to nebudete schopni dodržet? My vám ale slibujeme, že se vám bude líbit to, jak hubnete, jak to všechno funguje, jak vidíte efekty a tak dále. Tohle bude pro nás jednoduše to nejvhodnější a nejlepší řešení. Samozřejmě, že tohle se nedá držet věčně. Můžete to brát jako nastartování celého spalování a pak pozvolně přejdeme zase k normálnímu jídelníčku, který se bude skládat hned z několika nejrůznějších potravin, budou tam zařazená naše jídla, ale i ta jídla, která jste doposud v programu jedli, a to jsou speciální naše prodietix jídla. Postupně se dostaneme na normální jídelníček a vy budete mít několik kil či desítek kil méně. Pokud se poté podělíte o svůj příběh, tak dostanete zpět až tři tisíce korun, a to se určitě vyplatí, nemyslíte?