Jak si pomoci při hubnutí


Když člověk zatouží shodit pár nebo i více než pár kilogramů z těch, jež nadměrně zatěžují a zaoblují jeho tělesnou schránku, nejednou už od samého počátku přemítá o tom, jak si to usnadnit a přitom dosáhnout kýženého efektu co nejdříve.
Ovšem je nasnadě, že tak to nefunguje. V podobě potravin přijatá energie je v našich tělech uložena na horší časy, jež ne a ne nastat, a jediným způsobem, jak se jí a tudíž i tuku zbavit, je omezit další přísun podobné energie a naopak zvýšit její spotřebu v podobě pohybu.

výha

Což je pochopitelně nepříjemné. Protože hlad je jak známo nejlepší kuchař a během diety pro nás ‚vyvařuje jako o závod‘. A co bychom jenom v tuto dobu dali za to, kdybychom neměli takový hlad a nehonila nás mlsná!
Ovšem překvapivě za ten pocit nemusíme nabízet hory doly. Za něj stačí nabídnout jen přesně tolik, na kolik nás vyjde prostředek jménem Sibutramine. Inhibitor zpětného vychytávání serotoninu a noradrenalinu, jenž dokáže přesvědčit náš mozek, že jsme plnější a že bychom tedy měli dříve přestat s hodováním.
Sibutramin, uznaný roku 1997 v USA jako lék, tak pomáhá spolu s dietou a cvičením zejména lidem s velkou nadváhou, kteří mají také rizikové faktory spojené s obezitou, jako jsou cukrovka nebo dyslipidémie. Má nejlepší dlouhodobě ověřené výsledky v boji proti nadváze, a tudíž může udělat dobře každému, kdo svádí s přebytečnými kilogramy nekonečný souboj, jenž nedokáže vyhrát.

Zrána stačí pozřít jedinou tobolku tohoto přípravku, dobře ji zapít a pak už stačí jenom začít s nízkokalorickou dietou a tělesným cvičením a vše se počne daleko snáze obracet k lepšímu. A obávat se přitom není třeba prakticky ničeho, protože Sibutramin není návykový a nemá ani psychostimulační účinky.

bříško

A pokud už se vyskytnou nějaké ty nežádoucí účinky, pak hlavně na začátku léčby, v prvních čtyřech týdnech, nebývají nikterak závažné a postupně se zmírňují. Patří k nim zvýšení krevního tlaku, bušení srdce, sucho v ústech, zácpa a bolesti hlavy, jež se ale časem vytrácejí. Stejně jako onen prokletý zbytečný tuk z těla.