Ideální dům rychle a levně

Mít vlastní dům či byt je představa, kterou má každý kdo k vlastnímu bydlení ještě nepřišel. A také ti, kteří bydlí v bytě a rádi by si splnili sen o domě se zahradou. Je to představa ideálního bydlení, kterou je potřebné si splnit.
Ale co dělat, když chybí na takový luxus peníze? Nemusíte se hned zadlužovat na miliony, abyste si takový domeček mohli pořídit. Jsou i možnosti, které vám dokážou váš ideální dům pořídit i za pár korun.

farma

Asi již tušíte, že řeč je o stále více populárnějších mobilních domech. Jejich využití bylo léta viděno pouze v zahraničí, ale v posledních letech nastal velký boom i u nás. Lidé si pochvalují nízkou cenu a hlavně rychlost, jakou si můžou tento dům pořídit a hned bydlet.

Rekreačně i celoročně

Takový dům má svoje přednosti, díky kterým si jej může pořídit každý a to i bez hypotéky. Možná vám budou stačit jen vaše úspory nebo nějaký nízký úvěr, který budete mít za pár let splacený.

Hodnota závisí na tom, jestli jej chcete využívat rekreačně nebo celoročně. Při rekreačním využití nepotřebujete žádné velké úpravy a můžete okamžitě bydlet. To jsou ty nejlevnější varianty, které si můžete pořídit i se samotným zařízením. Nechybí ani WC či koupelna.

Pro celoroční využití a tedy dům k trvalému bydlení jsou potřebné nějaké úpravy jako výměna oken, fasáda či zateplení. Ale opět se jedná o úpravy, které jsou běžné a vás pořád vedou k vysněnému domu za pár korun.
Nebude chybět ani terasa s pergolou, na které si dáte vysněnou snídani či oběd a budete se kochat okolní přírodou.
Takový dům si můžete nechat sestavit i na míru jako třeba https://www.lavarohouse.cz/.

molo

Necháte si udělat dřevostavbu, která bude mít tolik pokojů a koupelen, kolik jen budete chtíta vše podle vašich nejtajnějších představ. A opět se jedná o cenu, která vás nepřipraví o všechny vaše peníze ani nezadluží na celý život.