Když dojdou peníze

Někdy soukromé podnikání vynáší, někdy je ale také ztrátovou záležitostí. Přičemž o tom, jaké zde mohou vzniknout problémy, by se daly napsat hotové romány. A všechny z podobných potíží mohou mít stejný důsledek. Tedy potřebu si od někoho půjčit nějaké peníze, jež by takovou nepříznivou situaci pomohly vyřešit.

Půjčit si by nemuselo být vůbec nic špatného. Jenže tak je možné učinit pouze v případě, že se najde někdo, kdo je ochoten dotyčnému soukromníkovi na jeho podnikání potřebné finance poskytnout. A podobných dobrodějů rozhodně nemusí být mnoho, o možnost půjčit na záchranu některého podnikání se ani lidé, ani finanční instituce zrovna neperou. Obzvláště tehdy, když se zmíněný podnikatel nezdá být dostatečně bonitní, tedy nemá dobře vypadající daňové přiznání, registry dlužníků mu kazí nepříznivě vypadající záznamy, hrozí exekuce a kdo ví, co všechno ještě.

čas jsou peníze

Ovšem i v takové situaci se dá řešení nedostatku peněz najít. Říká se mu americká hypotéka bez registru a jde o půjčku ideální právě pro případy, kdy někdo z podnikatelů potřebuje investovat do svého byznysu, jenže nemá kde na to vzít, protože ho všichni potenciální pomocníci odmítají.

U této nebankovní hypotéky stačí dát do zástavy nemovitost a rázem si dotyčný nešťastník může půjčit třeba až sedmdesát procent její odhadní ceny, jež může posléze splácet třeba až třicet let.

část kalkulačky

Získat tuto hypotéku je snadné a rychlé, úroky, splátky i doba splácení se tu nastavují tak, jak je to pro žadatele optimální, ve smlouvě se neskrývají žádné nástrahy. A je-li libo, lze takto půjčené finanční prostředky kdykoliv splatit i předčasně.

A ten, kdo svou situaci řeší právě tímto způsobem, získá finance, jež je možné použít na cokoliv, co souvisí s jeho podnikáním. A dá se tak zabránit nejhoršímu, dokud se dotyčná firma opět nevzpamatuje a nezačne vynášet.