Monero, další druh virtuální měny

Virtuálních měn je hned několik různých druhů. Nejedná se pouze o bitcoin, i když ten je zřejmě nejznámější a dá se říct, že odstartoval pomyslný boom virtuálních měn.

počítač

Monero miner

  • Těžba této virtuální měny není až tak složitá. Nepotřebujete totiž žádné specifické zařízení, ale postačí vám výkonná grafická karta. Těžbu je možné zvládnout pomocí RIGu s kvalitními grafickými jednotkami .
  • Pod názvem monero miner, tedy těžební přístroj, se nachází upravený RIG. Klasický RIG osázíte základními součástkami a můžete těžit.

Záleží především na optimalizaci zařízení

Starosti s těžbou však nekončí, ale právě začínají. Jestliže již máte přístroj, pak budete potřebovat i nadále jej optimalizovat. Neusínejte na vavřínech, protože se to nevyplácí. Ba právě naopak, co je žádoucí, je správně nastavený a dostatečně výkonný RIG. Chcete být ještě výkonnější? V tom případě musíte svůj RIG osadit špičkovými komponenty a ideálně čtyřmi jednotkami GPU. Nezbytný je i správný software. Rozhodně i do něj se vyplatí investovat.

  • Monero se již stalo velice populární kryptoměnou a dosahuje dobrých výsledků. Po bitcoinu je to jedna z dalších vyhledávaných kryptoměn. Na těžbu nepotřebujete specifické zařízení, takže se vyplatí investovat akorát do optimalizace kvalitních grafických karet.
  • Monero také můžeme nazvat jako anonymní kryptoměnu. Její anonymita hraje důležitou roli a je významnou součástí této virtuální měny. Těžba je jednoduchá a výnos neustále narůstá. Měna je také navíc založená na CryptoNote.

data

Monero mining

  • Abychom mohli provádět monero mining, potřebujeme k tomu správně nastavený a dostatečně výkonný RIG. Dalším důležitým bodem je software, bez kterého by monero mining nebyl možný. Jakmile budete mít tyto základní body pohromadě, můžete získat Monero snadno a rychle.