Pomůžeme Vám najít přijatelné řešení

Většinou si lidé myslí, že když jim nepůjčí peníze banka, tak už nikdo. Myslí si, že jediným, kdo by jim ještě mohl nabídnout půjčku, jsou lichváři, kteří chtějí z člověka pomalu sedrat kůži, ale tak tomu už v dnešní době dávno není. Na trhu je spousta finančních institucí, které nabízejí velmi výhodné a přitom spolehlivé půjčky dosažitelné téměř pro každého občana naší republiky. My jsme právě takovou firmou, která dokáže zajistit úvěr téměř pro každého.

půjčka

Námi nabízená nebankovní americká hypotéka je právě tím dokonalým řešením Vašich starostí. Jde o půjčku, která je tak zvaně bezúčelová a tudíž nemusíte uvádět účel využití peněz a i přes to je dostanete. Samozřejmě, že pro někoho by mohl být zavádějící právě název hypotéka, který v běžném případě značí, že jde o půjčku na pořízení bydlení, ale tak tomu není. Nebankovní americká hypotéka má s tímto názvem společnou pouze zástavu v podobě nemovitosti a nic víc.
Jde tedy o úvěr, který můžete získat velmi jednoduše a prakticky na cokoliv a to dokonce i na vyplacení exekuce, tudíž vidíte, že při získávání naší půjčky není překážkou ani záznam v registru. A to není jedinou výhodou.

finance

Nejenže není nutný čistý registr, ale také není nutné mít doložitelné příjmy, stačí pouze zástava v podobě nemovitosti a není překážkou ani to, pokud žádnou nemovitost nevlastníte, protože je možné použít jako zástavu nemovitost ručitele.
Samozřejmě, že pro získání lepšího úroku na půjčku je dobré mít čistý registr a doložitelné příjmy, ale i to nemusí být překážkou, protože někdo z Vašich blízkých, kdo má čistý registr Vám může zaručit lepší úrok. Jak vidíte, získat u nás spolehlivou půjčku prakticky na cokoliv není problém, tak nás vyzkoušejte sami a uvidíte, že i Vy se přidáte ke spoustě našich spokojených klientů. I Vaše finanční problémy mají řešení.