Reklamní trička trochu jinak

Bratrské a sesterské dvojice– mít v rodině dětské sourozence je naprosto běžný jev, a tak jistě dokážete pochopit, že mají jedináčci v mnoha ohledech situaci snazší. U sourozenců někdy panuje nevraživost, zvláště, jsou-li narozeni jen v nepatrném věkovém odstupu. Proto se doporučuje obdarovat je shodnými nebo velmi podobnými dary a vynikající způsob, jak si udržet jejich pozornost, aby se necítili odstrkováni nebo naopak vyzdvihováni, je darovat jim stejnou mikinu nebo triko s originálním potiskem. Budou si v tu chvíli připadat na stejné úrovni a možná jim to vydrží i delší dobu.
dvojčata na vozíku
Dvojčata – snad nejlepší způsob, jak dát světu na odiv originalitu jednovaječných dvojčat, je obléknout je do stejného oděvu. Tento trik ještě podpoříte shodným potiskem, nejlépe nápisy, což zvláště efektní bude u reklamních tričeks malým či větším logem a jménem. Jména budou samozřejmě odlišná a pozorovatel pak nebude příliš zmatený, jak vlastně chlapce či dívky oslovit. Dvojčata si zpravidla v životě rozumí a jsou i více citově provázána, a podívaná na dva (téměř) stejné tělesné exempláře stojí za to.
dvojčata holky
Dobrodružné výpravy – Jste samotáři, anebo se raději pohybujete ve skupině nadšenců, co provozují společné aktivity nejrůznějšího kalibru? Pokud patříte k té druhé skupině, rozhodně stojí za úvahu na sebe nějakým způsobem upozornit. Nemusí to být násilně a za každou cenu, to nikam nevede a nic to neřeší, naopak takové chování lidé spíš odsoudí, ale zkuste navrhnout ostatním nějaké společné prvky, co vás od ostatních odliší. Bavlněných potištěných triček je všude spousta, ale co třeba shodné, docela jednoduché bavlněné šortky, či tříčtvrteční kalhoty? Na vodácké výpravě po Vltavě budete středem pozornosti, jestliže bude mít každý z vás na hýždích vytištěnu přezdívku s názvem vaší výpravy. A co víc, takový oděv vám pak v šatníku zůstane a možná jej budete oblékat s radostí a krásnými vzpomínkami ještě mnoho let.