Přestaňte si dělat starost s deštníkem

Možná vás překvapí otázka, kterou vám dnes položíme. Zní: Kam si odkládáte deštník, pokud jej nikde po cestě nezapomenete?
Patříte mezi ty, kteří jej věší za rukojeť na chodbě? Nebo jej snad ukládáte do skříně za všechny možné bundy a kabáty? Nebo jej snad pokládáte na polici? Každý z nás to má s deštníky zařízeno malinko jinak. To jsme se ještě ani nedostali do pracovního prostředí.
žena s deštníkem
Určitě nebudeme daleko od pravdy, když se rozhodneme tvrdit, že když zavadíte na deštník, který je pověšen na skobičce, ve většině případů padá na zem. Když si vytahujete bundu ze skříně, berete i deštník. Když se ještě navíc rozevře v tu nejméně vhodnou chvíli, trpělivost je v tu chvíli pryč. Když si berete z vaší police deštník, určitě vám spadne na hlavu spousta dalších věcí, které jsou na polici položeny. Určitě máte doma i spoustu jiných vychytávek, které vám při braní deštníku mohou spadnout a znervóznit vás ještě více, a to hlavně tehdy, když spěcháte opravdu nejvíce.
osoba s deštníkem
Řešení tohoto problému je ale přitom tak jednoduché . Stačí si pořídit stojan na deštníky. Výhodou je, že každý deštník ve vaší domácnosti dostane své místo a vám se již nikdy nestane, že byste se při odchodu do práce museli starat ještě o deštník a to v tu nejméně vhodnou chvíli. Ze stojanu pohodlně vytáhnete ten svůj a budete moct spokojeně odejít. Nebudete o něj muset zakopávat a ani na vás nebude padat z police.
holinky a deštnik
Rozhodně by se takový stojan hodil i do pracovního prostředí. Kam vlastně v práci ukládáte deštník? Máte to velmi podobné, jako ve vaší domácnosti? Pokud ano, pak byste měli vážně popřemýšlet nad využitím stojanu i v pracovním prostředí. Uvidíte, že rozhodně takové koupě nebudete litovat. Ba právě naopak. Mít totiž systém v umisťování nejen deštníku ale i jiných podobných věcí se rozhodně vyplatí. Poté vám již nic nepřekáží.

Posted in Nezařazené