Zajímavé webovky

Webové stránky byly vždycky pro mě velmi obtížné pochopit a nikdy jsem nepochopila, jak nějaké webové stránky mohou fungovat. Říkala jsem si, že až dokončím základní školu, tak se webovým stránkám budu více věnovat. Protože mě to vždycky velmi zajímalo, jak webové stránky, a tak jak počítač a další počítačové věci fungují. A aby toho nebylo málo, tak jsem se přihlásila na kurz informatiky. Jsou to informační technologie. Informační technologie mě taky baví stejně tak jako výroba webových stránek. Pro mě je to velká záhada. A musím říct, že aby toho ještě nebylo málo pro mě, tak jsem se přihlásila do kurzu angličtiny. Sice jsem uměla perfektně německy a polsky, ale chtěla jsem se učit. Angličtina je důležitý jazyk pro všechny.

Na webovkách jsem denně.

A myslím, že právě v porozumění počítače, a hlavně těch webových stránek mi právě angličtina moc pomůže. Vždyť angličtina je přece světový jazyk všech, který už musí umět asi každý člen. Myslím, že webové stránky tady budou stále. Jen díky webovým stránkám máme právě to, co hledáme na počítači. Jakmile dáme nějakou adresu do počítače, kterou chceme vyhledat, tak nám to vyjede vlastně na webových stránkách.

I na mobilu jsou webovky.

Webové stránky mohou být opravdu o čemkoliv. Zajímá vás třeba sport anebo auta? Tak to také najdete na webových stránkách, které jsou v počítačové adrese. Nebo pokud vás zajímá kosmetika a móda anebo chcete jenom nakupovat, tak si taky na webové stránce vyhledáte vaše oblíbené internetové obchody, kde si jistě něco vyberete. A nic není nekonečné, ovšem akorát u těchto webových stránkách. Ano, webové stránky jsou nekonečné, to mi můžete věřit. Když tak si zkuste něco vyhledat. Vždycky vám tam něco vyjede, nikdy nebude nic prázdné. Já jsem to taky několikrát zkoušela musím říct, že opravdu všechno na webových stránkách funguje perfektně. Webové stránky mi taky velmi pomohli v mém studiu, ale taky potom v práci.

Posted in Www