Jednoduché stahování


Takže všude se poslouchají písničky a všude se kouká na video klipy. Nebo rovnou na celé filmy.

Když se najednou nějaký klip zalíbí natolik, že by jej chtěl mít někdo v telefonu, rád by si jej jistě stáhl. Proč? No přece proto, aby jej měl a mohl si to znovu pustit. Protože je neuvěřitelné množství klipů a všeho dalšího, co již vedení YT všechno smazalo. Vadí už kde co. Vše, co jen zavání nějakým vlastnictvím se maže a možná, že jednoho dne tam zůstanou jen věcičky, které prokazatelně nikomu nepatří a které nikoho nezajímají. Společnosti, jako je u nás například věčně nenažraná OSA hlídají kde co. Ale tím se zde zabývat nebudeme.

YT logo

Nám se prostě líbí hudební videoklip a chceme jej dostat k sobě na hadr v počítači, nebo mobilu. Hadr znamená Hard Disk, tedy úložiště. A je jedno v čem je. My tam chceme video. Jak na to?

Dříve a snad ještě i dnes existuje nějaký YouTube video downloader. Vy si jen musíte nějaký stáhnout i se smetím, které v něm je a pak doufat, že bude ještě fungovat. Pokud ne máte smůlu a hledáte další. Zábava což?

Nu, já vás nebudu dlouho napínat a vysvětlím vám, jak to jde bez stahování downloaderu, a bez obav, že si do počítače neb mobilu přitáhnete nějaké to nechtěné ehm, však vy víte co. Nuže, pojďme na to.

YT je i v mobilu

Výše umístěný modrý odkaz vás převede na jiný web. Zde zadáte adresu klipu nebo filmu a tím to máte, jak se říká v kapse. Nebo v kabeli, jak je ctěná libost. A pokud nevíte, co je adresa, tak se podívejte nahoru do vyhledávacího pole. Ne nyní, až si budete přehrávat tu hudbu, kterou chcete mít, jakože svou. Klikněte kamkoli na stránku YT, kde se vámi zvolená věcička nachází a znovu se podívejte nahoru. Celá vyhledávací řádka zmodrá, stejně jako odkaz v tomto článku a vy si celý řádek, tedy adresu zkopírujete. Nu a pak vložíte na onom webu do políčka, které se vám ukáže po klepnutí na nahrávací zdroj. V našem případě je to YT. A to je vše. Zbytek se už dělá sám a vy máte po chvíli klip nebo film doma.