Nechtěli byste něco lepšího?

Naše domovy, pracoviště a další vnitřní a nejednou i venkovní prostory jsou už dnes plně elektrifikovány. Nemůže tomu ani být jinak, protože elektřina je snadno dostupný a uživatelsky velice dobře přijatelný zdroj energie, touto je poháněna celá řada strojů, přístrojů, zařízení a svítidel a bez těch už bychom si život snad ani nedokázali představit.varování před elektřinou
Je tak pro nás naprosto normální, že kdykoliv někam vstoupíme, je nejednou tím prvním, co tu uděláme, to, že zmáčkneme nějaký vypínač nebo tímto otočíme. Prostě proto, aby začalo běžet něco, čeho je nám v tu chvíli zapotřebí a co se právě vypínačem uvádí v chod. A činíme tak vesměs naprosto automaticky, bez jakéhokoliv rozmýšlení.
Co by na tom taky mohlo být k přemýšlení, že? Prostě zmáčkneme vypínač…
Ale on i takový vypínač vlastně za zamyšlení stojí. Protože jsme generací, jež se považuje za pokrokovou a jež nejednou klade důraz jak na špičkovou funkčnost čehokoliv, tak i na estetickou úroveň toho, co nás obklopuje. Jenom u těch vypínačů na to stále tak jaksi zapomínáme.
Schválně se na ty svoje podívejte. Jsou nejednou úplně stejné jako ty, které používali naši rodiče, ba i prarodiče. Pořád totéž, funkčnost bez špetky fantazie.
A co na nich takhle něco změnit? Což si takhle dopřát něco přece jenom lepšího? Což třeba zkusit pro změnu Unica vypínače Lightpark.cz?
Proč právě ty? No přece proto, že se jedná o moderní a v nejednom ohledu dokonalejší výrobky, než jsou ty, jež často rutinně používáme.elektrické osvětlení
Právě zmíněné vypínače z modulární řady Unica dokážou uspokojit i nároky těch nejnáročnějších z našinců. Mají totiž sice jednotné modulární strojky, které jsou tedy ‚prašť jako uhoď‘, ovšem současně je tu na výběr i z mnoha různých barev, barevných kombinací a designů rámečků. Což činí tyto vypínače dokonalými. Protože si stačí pořídit jeden typ strojku a k němu rámeček, který nejlépe odpovídá našim požadavkům, a je to. Lze tu dosáhnout takové flexibility, že tu každý určitě najde to pravé, to, co musí mít.
Aby nemusel doma používat archaické vypínače z dob předchozích generací.